Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Asistent Manager/Secretariat

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Cunostinte de limba engleza scris si vorbit;
-Cunostinte PC: word, excel, outlook, internet;
-Absolvent studii medii/superioare;
-Buna capacitate de comunicare, flexibilitate si initiativa proprie
-Persoana dinamica organizata, disciplinatã, meticuloasã, aptã sã lucreze în conditii de stres sub presiunea termenelor scurte.

Descrierea jobului

- Preluarea si distribuirea apelurilor telefonice, fax-uri;
- Primirea si distribuirea corespondentei;
- Indosarierea si arhivarea documentelor;
- Gestionarea relatiilor de protocol in interiorul firmei;
- Aprovizionarea cu materiale de birotica si papetarie, produse de igiena si protocol

Doriti sa faceti parte dintr-o echipã dinamicã si competitivã de profesionisti, care respectã standardele de calitate si termenele de predare pentru fiecare lucrare?

Mediul de lucru este interactiv, extrem de competitiv, sustinut de echipamente tehnice si instrumente de lucru moderne. Pachetul salarial oferit este motivant.

Pentru detalii va rugam sa vizitati
www.romanian-translations.org

Expirat
Asistent Manager/Secretariat  -  Creativ - Romanian Translations