Publicat 10 Iun 2008 | Expiră 11 Iul 2008

Asistent manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studenta
- cunostinte operare PC (Word, Excel, internet)
- persoana organizata, comunicativa, optimista, serioasa si punctuala
- atentie distributiva, atentie la detalii, loialitate
- cunoasterea limbii engleze prezinta avantaj (nu este o conditie obligatorie!)
- detinerea autorizatiei de traducator pentru o limba straina prezinta avantaj (nu este o conditie obligatorie!)

Descrierea jobului

- job part time (dimineata)
- realizarea activitatilor de secretariat, curierat, tehnoredactare
- suport pentru manager
- comunicare cu clientii, furnizorii, colaboratorii
- insusirea si respectarea modului de lucru al biroului
- pastrarea confidentialitatii informatiilor

Suntem un birou care oferim servicii de traduceri din anul 2006 si suntem cu sediul in Timisoara.

Expirat
Asistent manager / Secretara  -  ADRY TRADUCERI SRL