Publicat 19 Iul 2007 | Reactualizat 17 Aug 2007 | Expiră 19 Aug 2007

Asistent Manager / Secretara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, ordonata, responsabila, politicoasa. Cu o atitudine constructiva si cu mult entuziasm. Capabila sa seteze prioritati si sa lucreze in conditii de stress. Cunostinte de limba engleza nivel mediu , MS Office, Internet Explorer

Descrierea jobului

Activitati de secretariat si administrative.

Responsabilitati:

-comunicarea permanenta cu toate departamentele companiei;
-expedierea si primirea corespondentei;
-preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice
-asigurarea protocolului si a necesarului zilnic;
-realizarea deconturilor administrativ - financiare;
-realizarea bugetelor de administrativ;
-redactarea si dactilografierea documentelor de rutina, fotocopiere, operare fax;
-organizarea si prioritizarea traseelor soferilor;
-organizeaza timpul si activitatea menajerei;

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, posibilitati de dezvoltare personala si profesionala

Companie BTL si PR, creatie si productie publicitarawww.qbpromotion.ro

Expirat
Asistent Manager / Secretara  -  QB Promotion