ASISTENT MANAGER-SECRETARA

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 700 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • PERSOANA SERIOASA, RESPONSABILA, DISCIPLINATA;
  • RESISTENTA LA STRES;
  • REZISTENTA LA EFORT INTELECTUAL;
  • ADAPTABILITATE; PERSEVERENTA;
  • COMUNICARE; INITIATIVA;
  • CONFIDENTIALITATE;
  • PUNCTUALITATE REALA;
  • CUNOSTINTE PC;
  • CUNOSTINTE TEHNICE.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • MENTINEREA SI ACTUALIZAREA CONTACTELOR SI PROIECTELOR IN CARE MANAGERUL GENERAL ESTE IMPLICAT;
  • COORDONAREA INFORMATIONALA A PROIECTELOR SI DEPARTAMENTELOR FIRMEI;
  • ACTIVITATI DE OFFICE (CORESPONDENTA, SECRETARIAT, ADMINISTRATIV)

BENEFICII:
  • SALARIU NET 3.500 RON+IMPOZITE AFERENTE
  • TELEFON DE SERVICIU.
Publicat 19 Iul. 2022 Expiră 18 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos