Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

ASISTENT MANAGER LIMBA ITALIANA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam pentru unul dintre clientii nostri un Asistent Manager limba italiana

Cunostinte:
-cunostinte foarte bune MS OFFICE (Word, Excel, navigare internet);
- cunostinte de secretariat;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- capacitate de a respecta termene limita;
- atentie catre detalii;
- placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- cunostinte de limbi straine : italiana
- asigura suport administrativ managerului societatii;
- intocmeste situatii la cererea managerului;

Studii:
-absolvent al invatamantului superior ;

Aptitudini:
-inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
-capacitate de a lucra in echipa;
-ablitati de comunicare si planificare;
-initiativa, perseverenta, dinamism;
-capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

Atitudini:
- receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)

Descrierea jobului

Alte competente:
- Abilitati excelente de comunicare
- Competente dezvoltate de organizare si planificare
- Atentie distributiva si capacitate de concentrare
- Proactivitate si sociabilitate,

Thot Recruitment este o societate de consultanta si plasare forta de munca in Romania si strainatate.

Expirat
ASISTENT MANAGER LIMBA ITALIANA  -  THOT RECRUITMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles