Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Asistent Manager/Introducere produse

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

atelierultau.ro creste intr-un an cat altii in zece :)
Daca iti doresti un job sa fie dinamic, care sa te faca sa vii cu drag dimineata la munca si din care sa ai multe de invatat, esti colega/colegul pe care o/il cautam!
Ne-ar placea foarte mult sa fii ca noi, o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva. Este important sa ai:
- cunostinte foarte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel - nivel mediu);
- abilitati de organizare si prioritizare;
- atentie la detalii, interes pentru calitate, viteza in tehnoredactare;
- tinem foarte mult sa stapanesti foarte bine limba romana si sa ai cunostinte de limba engleza deoarece multe dintre informatii vor fi in limba engleza;
- cunostinte de baza in Photoshop, daca nu, invatam impreuna;
- experienta in domeniu nu reprezinta un criteriu eliminatoriu, insa poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

- introducerea produselor in site - scule electrice si accesorii (activitate principala);
- emiterea facturilor si a bonurilor fiscale, inregistrarea actelor, verificarea si indosarierea acestora si transmiterea catre firma de contabilitate externalizata (activitate secundara);
- daca doresti sa inveti lucruri noi care nu tin neaparat de introducerea produselor, vei avea parte de tot suportul nostru.

Suntem o echipa tanara, iesim ocazional la bere si la diverse activitati, ne plac provocarile.
Ne ocupam cu vanzarea sculelor electrice si accesoriilor (masini de gaurit, rotopercutoare, burghie etc). Stim ca s-ar putea sa nu fi avut niciodata contact cu sculele electrice asa ca este important sa fii dispus sa inveti si sa asimilezi rapid cunostinte noi.
Avem sediul in zona Timpuri Noi, la 3 minute de statia de metrou Timpuri Noi si la 7 minute de statia de metrou Tineretului.

Expirat
Asistent Manager/Introducere produse  -  Wunder Haff SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles