Asistent manager – depozit Bolintin Deal

NETWORK ONE DISTRIBUTION 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Atentie la detalii
Capacitate de planificare si organizare
Foarte bune abilitati de utilizare a pachetului Office (obligatoriu Excel, Outlook)
Flexibilitate si spirit de echipa dezvoltat
Dorinta de invatare și perfectionare continua

Descrierea jobului

Verificarea si validarea facturilor primite , conform contractelor cu furnizorii
Alocarea facturilor pe centre de cost si intocmirea aprobarilor pentru Departamentul Financiar
Arhivarea si urmarirea contractelor de servicii cu furnizorii existenti
Plasarea comenzilor de materiale catre furnizori, in functie de solicitarile departamentelor Warehouse
Transmiterea declaratiilor de livrari paleti CHEP;
Organizarea transportului pentru returul de paleti de la clienti;
Inregistrarea paletilor returnati in sistemul informatic;

***Desfasurarea activitatii este la Depozitul situat la km 22, pe A1 Bucuresti-Pitesti, de luni-vineri, program flexibil, 8 ore/zi in intervalul 8:00-19:30

Network One Distribution, un brand regional puternic în industria de distribuţie IT, reprezintă la ora actuală un top player în distribuţia de componente şi periferice IT pe piaţa românească, cu un portofoliu de peste 1500 de clienţi, aflânduse într-un proces de expansiune regională pe piaţa IT din Moldova, Bulgaria şi Ungaria.

Publicat 10 Iun. 2022 Reactualizat 29 Iul. 2022 Expiră 31 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.