Publicat 18 Iun 2008 | Reactualizat 17 Iul 2008 | Expiră 19 Iul 2008

Asistent manager departament vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte avansate operare PC (Office, Outlook, Internet)

- Cunoasterea limbii engleze obligatoriu

- Studii superioare

- Persoana prezentabila, serioasa, organizata, comunicativa

*** Vor fi luate in considerare doar Cv-urile cu poza

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Ofera asistenta si informatii clientilor in showroom

- Gestionarea sarcinilor administrative

- Munca completa de secretariat (telefoane, receptii clienti, evidente, protocol)

- Participa si intocmeste rapoarte ale sedintelor departamentului de vanzari

BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv

- Mediu de lucru placut, profesionist si dinamic

- Posibilitatea de a avansa in cadrul companiei

Primavera Group este o companie israeliana cu o experienta de peste 20 de ani in domeniul dezvoltarii si constructiei de proiecte rezidentiale, cladiri de birouri si spatii comerciale.

In acest moment, Primavera Group dezvolta in Romania proiecte rezidentiale si cladiri de birouri in Ploiesti, Brasov si Bucuresti.

Expirat
Asistent manager departament vanzari  -  Colorado Invest S.R.L.