Asistent Manager cu atributii de Resurse Umane

MOLDMETAL TRADING SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate,
- Cunostinte de legislatia muncii;
- Bune cunostinte MS Office;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte limba rusa - constituie avantaj;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Bune abilitati organizatorice

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati de Resurse Umane:
- Intocmirea si gestionarea documentelor de personal si a dosarelor de personal,
- Intocmirea adeverintelor pentru salariati;
- Evidenta lunara a concediilor de odihna, a concediilor medicale, etc,
- Participarea la procesul de selectie si recrutare;
- Alte activitati specifice domeniului Resurse Umane;

Principalele responsabilitati de secretariat:
- Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Primirea-trimiterea corespondentei companiei, redactarea si pregatirea corespondentei;
- Asigurarea necesarului administrativ pentru toate departamentele companiei;
- Asigurarea traducelor necesare, colaborarea cu traducatori – trimite/receptioneaza documentele de la traducatorii agreati/existenti;
- Organizarea deplasarilor interne – externe pentru director general (calatorie, cazare, etc);

Prezent pe piața din România din 2014, Moldmetal îmbină cu succes profesionalismul și dinamismul, fiind unul dintre cei mai mari traderi și importatori de produse metalurgice.
Cu preocuparea continuă în găsirea de noi soluții pentru clienții noștri, Moldmetal oferă o gamă diversificată de produse din oțel, sârmă laminată, toron pentru beton precomprimat, țeavă retangulară, sârmă moale neagră, ciment, precum și alte produse de oțel adiacente industriei.
Publicat 1 Sept. 2022 Reactualizat 29 Sept. 2022 Expiră 1 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.