Gratis

Asistent Manager / Contabil primar

Zest Food S.R.L.

Candidatul Ideal

O persoana activa cu abilitati de comunicare , orientata catre atingerea obiectivelor, multitasking, abilitati de organizare

Descrierea jobului

-Intocmirea contractelor individuale de muncă, centralizând datele personale relevante și asigurându-se că sunt în conformitate cu legislația în vigoare
-Elaborarea rapoartelor lunare privind incasările și cheltuielile, evidențiind detaliile relevante și realizând calculele necesare
-Centralizarea informațiilor financiare relevante, cum ar fi achiziția de materii prime și marfuri, inventarele și operațiunile în registrul de casă
-Asigurarea actualizării și înregistrării corecte a tuturor tranzacțiilor financiare
-Excelente abilități de comunicare și de organizare.
-Capacitatea de a prioritiza sarcinile și de a lucra sub presiune într-un mediu dinamic.
-Mentinerea relatiilor cu furnizori, contabilitate, colaboratori de servicii (medicina muncii, PSI,SSM)
-Cunoștințe de utilizare a calculatoarelor și a programelor de birou (ex. Microsoft Office).

ZEST FOOD S.R.L. este o companie din industria alimentară care se dedica producției și distribuției de produse alimentare proaspete și sănătoase. Compania noastră se concentrează pe crearea de mâncăruri delicioase și inovatoare, utilizând ingrediente naturale și de înaltă calitate.
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024