Gratis

Asistent manager Centru Productie Carne – Stefanesti

METRO România

Candidatul Ideal

În rolul de #METROCHAMPION Asistent manager Centru Productie Carne, iți vei folosi abilitățile și vei învăța alături de noi să:

  • Administrezi datele în sistemul informatic și să verifici acuratețea acestora;
  • Realizezi rapoarte specifice şi să urmărești îndeplinirea KPI-urilor;
  • Gestionezi corespondența și toate activitățile administrative și de protocol;
  • Asiguri o bună comunicare inter-departamentală;
  • Intocmești contractele de achiziție și să urmărești facturile emise de furnizori.

Descrierea jobului

Poți fi și tu #METROCHAMPION, dacă:

  • Ești organizat, atent și dai dovadă de responsabilitate în privința activităților zilnice;
  • Orientare excelentă către ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈cerinţele magazinelor;
  • Excelente abilități de comunicare și experiență de lucru cu echipe intra-departamentale;
  • Foarte bune abilități de organizare și de a lucra eficient cu termene limită;
  • Cunostinte de limba engleză și a pachetului MS Office (Word, Excel, etc), MMS;
  • Experiență și vechime în munca minim 2 ani;
  • Studii medii cu diploma de bacalaureat;
  • Noțiuni financiare elementare;
  • Permis de conducere - se consideră avantaj.

  • Noi, la METRO, suntem campionul afacerilor independente prin cele 30 de magazine proprii și rețeaua LaDoiPași. Susținem afacerile locale prin oferirea de soluții multichannel diversificate și dezvoltarea unor relații solide și de lungă durată cu clienții Revânzători și HoReCa.
  • Încă din 1996 construim cariere de succes, iar certificarea Top Employer confirmă angajamentul nostru de a îmbunătăți constant experiența colegilor prin crearea unui mediu de lucru sigur și stabil, cu oportunități de dezvoltare profesională, inclusiv la nivel internațional.
  • #METROVIBE reflectă atmosfera de lucru prietenoasă și optimistă! Suntem mereu cu zâmbetul pe buze, pregătiți să trecem prin orice provocare împreună!
  • Suntem 4000 #METROCHAMPIONS si te invităm să afli mai multe și să te alături echipei pe pagina Cariere din www.metro.ro. #METROCHAMPIONS and we invite you to find out more and join the team!
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024