Publicat 13 Nov 2019 | Reactualizat 11 Dec 2019 | Expiră 14 Dec 2019

Asistent manager-back office

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare tehnice/economice. Seriozitate, perseverenta, putere de acumulare informatii noi in domeniu. Gindire logica, memorie, corectitudine, dispus la colaborare. Cunostinte temeinice de limba engleza/germana. Atentie la detalii. Capacitate de a respecta termene limita. Abilitati de comunicare verbala, de lucru in echipa, initiativa. Cunostinte PC:Windows, pachetul Office, baze de date, ERP

Descrierea jobului

a. Completeaza si actualizeaza nomenclatorul de produse
b. Intocmeste si redacteaza ofertele tehnico-economice
c. Centralizeaza si raspunde cererilor de oferta ale clientilor
d. Traduce in limba romana si actualizeaza descrierea produselor din nomenclatorul ERP
e. Organizarea/programarea activitatii membrilor echipei de service si laborator
f. Arhivare documente

Descrierea companiei

www.sartorom.ro

Expirat
Asistent manager-back office  -  Sartorom Impex Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles