Publicat 26 Feb 2021 | Reactualizat 28 Mar 2021 | Expiră 29 Mar 2021

ASISTENT MANAGER ACHIZITII

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sunteti candidatul ideal daca aveti urmatoarele atuuri:
- Cunostinte de limba engleza scris si vorbit (criteriu obligatoriu);
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
- Bune abilitati de culegere, clasificare și interpretare a informatiilor;
- Punctualitate si seriozitate;
- Cunostinte bune de operare PC, softuri de gestiune, navigare internet (criteriu obligatoriu).

Descrierea jobului

In postura de ASISTENT MANAGER ACHIZITII veti desfasura urmatoarele activitati:
- Generare si trimitere comenzi la furnizor;
- Corectare informatii produse pe website;
- Customer Online support (cand este posibil - in limba engleza);
- Customer Offline Support (in limba engleza);
- Introducere produse in softul de inventar;
- Contabilitate primara (ocazional);
- Diferite task-uri ocazionale de genul: intocmire documente, raspuns emailuri, etc.

Daca va veti alatura echipei, veti avea de castigat!
- Pachet salarial in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata;
- Program flexibil (se lucreaza de acasa).

Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, recrutam, calculam salariile, administram personalul pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

In acest proiect reprezentam clientul nostru - companie de distributie si retail produse cosmetice si de ingrijire personala, specializata pe importuri si produse cosmetice de nisa.

Ai aplicat
Expirat
ASISTENT MANAGER ACHIZITII  -  Morgan Sol

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles