Publicat 05 Apr 2021 | Reactualizat 03 Mai 2021 | Expiră 06 Mai 2021

asistent in brokeraj

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca te consideri o persoana perseverenta, atenta la detaliu, cu aptitudini orientate spre vanzarea directa, atunci te astept in echipa noastra.

Taxa de inscriere curs platforma broker costa 100 ron.

Taxa de examinare finala cu Institutul de Studii Financiare (ISF) pentru acreditare costa 250 ron.

Cursul si examinarea finala pentru acreditare sunt ambele online.

Cerinte:

Absolvent studii liceale.

Cunostiinte minime de utilizare PC.

Descrierea jobului

- Remuneratie pe baza de comision din politele si serviciile intermediate.

- Program flexibil, nu se cere target minim .

- Posibilitatea de a invata cat mai multe despre domeniul brokerajului in asigurari si domeniile conexe pe care le desfasuram (intermedieri de credite, pachete turistice si tranzactii imobiliare), de la oameni cu experienta. Ne ocupăm activ de dezvoltarea colaboratorilor.

- Vei face parte dintr-o societate de brokeraj cu o reputație foarte bună pe piața de asigurări și beneficiezi de încrederea asociată cu numele nostru.

- Ai la dispoziție un coordonator care este mai mult decât pregătit să te ghideze spre emiterea cu succes a polițelor.

- Pregatire profesionala continua.

Ne marim echipa. Acesta nu este un loc de munca cu program si salariu fix, este o activitate independenta! Indiferent de orasul in care locuiesti, activitatea se poate face foarte bine, de la distanta, cu ajutorul unui PC. Iti oferim suportul necesar, incepand cu formarea profesionala si continuand cu consultanta personalizata pe tot parcursul colaborarii !!

Expirat
asistent in brokeraj  -  KAROL ASIG S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles