Publicat 05 Feb 2008 | Reactualizat 05 Mar 2008 | Expiră 07 Mar 2008

Asistent financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta anterioara in domeniul financiar de minim 1 an;
- limba engleza fluent (vorbit/scris/citit);
- cunostinta altor limbi straine constituie avantaj;
- studii superioare economice finalizate;
- cunostinte operare PC (pachetul Office);
- abilitati de analiza a informatiilor;
- atitudine centrata pe obiective;
- fire energica, dinamica, foarte inteligenta;

Descrierea jobului

-operare plati interne si externe pe 4-5 programe de plati electronice
-urmarirea scadentelor la plata pt. furnizori importanti, OMW, ROMTELECOM, Electrica, Distrigaz etc.
-urmarirea si plata scadentelor la credite si contracte de Leasing, chirii etc.
-plata impozitelor, taxelor, salariilor, etc
-participa la planificarea numerarului;
-participa la elaborarea de studii si analize;
-urmareste bugete;

Bonusuri:
- salariu atractiv;
- climat organizational placut;
- formare profesionala continua;

Remedio reprezenta un lant farmaceutic aflat intr-o puternica campanie de relansare si expansiune, la nivel national.
Cu un important aport de investitii, lantul Remedio beneficiaza de experienta lanturilor farmaceutice din Marea Britanie, Islanda, Croatia si alte tari din Europa.

Remedio este interesat de recrutarea unei echipe experimentate, dormice de a lucra intr-un mediu professional, solicitant, dar si bogat in motivatii.

Expirat
Asistent financiar  -  Farmaciile Remedio

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles