Publicat 04 Dec 2007 | Reactualizat 02 Ian 2008 | Expiră 04 Ian 2008

Asistent Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte PC: Word, Excel;
- cunostinte de baza a procesului financiar in general;
- abilitati organizatorice;
- spirit de echipa;
- corectitudine, seriozitate, receptivitate.

Descrierea jobului

- oferirea de informatii corecte si complete clientilor sau potentialilor clienti, in ceea ce priveste produsele si serviciile companiei, intr-o maniera profesionista si prietenoasa;
- suport pentru activitatile zilnice ale departamentului;
- gestionarea si verificarea noilor clienti;
- trimiterea facturilor catre clientii companiei;
- operare in baza de date a departamentului;
- comunicare cu reprezentantii de vanzari din tara;
- respectarea tututor procedurilor aplicabile in activitatea departamentului financiar – contabilitate.

Alphyra Romania is the subsidiary of Alphyra Group, Europe’s largest independent cash acceptance network, headquartered in Dublin, Ireland. The company processes operations in 19 countries across Europe, Middle East and Caribbean, by implementing and developing services for prepaid mobile top-up, credit & debit card processing, utility bill payment, money transfer and stored value solutions.

Expirat
Asistent Financiar  -  SC ALPHYRA ROMANIA SA