Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Asistent financiar-administrativ

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii/superioare - finalizate
  • Dorinta de a invata/dezvolta;
  • Grad de proactivitate - nivel superior;
  • Capacitatea de a duce la bun sfarsit actiunile sale;
    * Cunostinte operare PC, in special Excel, programe informatice contabilitate
    * Experienta relevanta in domeniul financiar
    * Capacitate de comunicare si adaptare in conditii de presune
    * Capacitatea de a duce la bun sfarsit actiunile sale
    *Flexibilitate

Descrierea jobului

* Activitati de secretariat si administrative
* Deplasari pentru depunere/ridicare documente
- Aprovizionare birotica si alte materiale necesare in actvitate administrativa
* Gestionarea , centralizarea, evidentiaza si arhiveaza documente
* Asigura suportul administrativ pentru serviciile operationale ( directionare apelurilor telefonice si a corespondentei )
* Asigura comunicarea cu terti
* Emite facturi, avize, procese verbale
* Asigura comunicarea inter-departamente din cadrul companiei, in concordanta cu procedurile si regulamentul inter
* Asigura servicii de protocol
* Gestioneasa informatiile obtinute in desfasurarea activitatii proprii
* Intocmeste raporte la cererea menegerului
* Raporteaza activitatile proprii catre conducere

MOBTECO PRODUCT oferă clienților un pachet complet de servicii pentru realizarea unui mobilier la comanda. Fiecare proiect realizat este atent lucrat, reprezentand o adevarata provocare pentru echipa.
MOBTECO PRODUCT se recomanda prin proiectele de anvergura realizate pentru institutii publice ori pentru clientii care revin cu incredere pentru noi si noi comenzi. Si asta pentru ca noi am inteles ca, indiferent de context, clientul iti este cel mai bun partener de business.

Expirat
Asistent financiar-administrativ  -  SC MOBTECO PRODUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles