Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Asistent Farmacist/ Consilier Produse Naturiste

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent/a de farmacie, scoala postliceala sau cursant in domeniu care are dorinta de a-si aplica practic cunostintele dobandite si a capata experienta lucrand in cel mai mare magazin tip Plafar din Romania.

Descrierea jobului

Angajatii Plant Festin:
- acorda consiliere specializata clientilor pentru diversele tipuri de afectiuni ale acestora;
- aranjeaza si reimprospateaza stocurile de marfa la raft pe sistem FIFO;
- ajuta la receptia si pretuirea produselor livrate de furnizori;
- lucreaza pe casa de marcat, incasand contravaloarea produselor vandute;
- are grija sa pastreze curatenia la locul de munca;
Programul de lucru este in ture, pe 2 schimburi, dar se lucreaza - alternativ - si in weekend-uri.

In schimb, beneficiaza de
- salariu platit la timp;
- program de lucru de 40h / saptamana;
- asigurare privata de sanatate;
- un mediu de lucru placut;

Cv-urile se primesc si pe adresa de mail: info@plantfestin.ro

Plant Festin, cel mai mare magazin de produse naturiste din Romania, se gaseste la Bucur Obor, Bucuresti.
In cei 330 mp de autoservire oferim o gama variata de produse naturiste precum si asistenta specializata in consilierea clientilor.
Un nou concept ce imbina o gama diversificata de ceaiuri, produse apicole, suplimente alimentare, alimentatie sanatoasa fara gluten si fara zahar, cereale si fainuri integrale, tincturi si extracte, mama si copilul, aromoterapie si uleiuri presate la rece, cosmetice naturale, produse apicole, produse pentru EL si EA si multe alte surprize.

Plant Festin - Preturi fara chin!

Expirat
Asistent Farmacist/ Consilier Produse Naturiste  -  Plant Festin SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles