Publicat 04 Dec 2019 | Reactualizat 01 Ian 2020 | Expiră 04 Ian 2020

Asistent Farmacie /Consultant vanzari Produse Naturiste

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​ Daca esti o persoana comunicativa , orientata catre un stil de viata sanatos, iti place sa comunici cu cei din jur si ai o atitudine pozitiva, ne-am dori sa ne cunoastem sa iti povestim mai multe despre planurile noastre.

Ai posibilitati de promovare - Director Magazin, poti invata lucruri noi alaturi de o echipa frumoasa in continua dezvoltare.

Avem un portofoliu variat, branduri exclusive si magazine in care clientii revin cu drag !

Descrierea jobului

- Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora
- Promovarea si comercializarea produselor din magazin
- Incasarea si verificarea platilor in numerar/card
- Receptionarea marfurilor, etichetarea si aranjarea produselor la raft
- Mentinerea standardelor de identitate vizuala a brandului, merchandising
- Inventarierea partiala sau totala a stocului din magazin
- Informarea permanenta cu privire la produsele comercializate in magazin, noutatile in domeniu, promotii

Ne place sa spunem ca ne-am dedicat dintotdeauna naturalului, nu am adus naturalul ca un trend si nici ca o nevoie. Ci pentru ca ne place ceea ce facem, pentru ca ne place ca oamenii sa se simta bine, ne place sa le dam incredere si sa ii ajutam sa isi castige starea de bine cu singura unealta care ne este intotdeauna la indemana, natura. Esenta Plant. Artizanul starii de bine

Hai si tu cu noi in aceasta frumoasa calatorie printre mii de produse bio si naturale, din categorii diverse: suplimente, alimente, cosmetice, ceaiuri, produse pentru casa si curatenie, produse pentru sportivi....toate respectand standardele de calitate pe care Esenta Plant le impune.

Expirat
Asistent Farmacie /Consultant vanzari Produse Naturiste  -  MAROZA NATURAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles