Publicat 18 Iun 2008 | Reactualizat 17 Iul 2008 | Expiră 19 Iul 2008

Asistent Director Departament Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- prelucrarea comenzilor primite;
- facturare;
- confirmarea si urmarirea comenzilor clientilor;
- intocmirea documentelor necesare ptr. transportul marfurilor;
- alte activitati specifice Departamentului Comercial.

Cerinte:

- minim 1 an vechime pe o poziţie similară;
- cunostinţe de lb.engleza sau germana
- cunostinţe foarte bune operare calculator, Word, Excel, Ms. Access.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Perioada de angajare : determinata (1 an)
Salariu motivant, mediu de lucru plăcut, posibilităţi de dezvoltare profesională.

WILO România, reprezentanţa celui mai mare producător german de pompe pentru aplicaţii în construcţii şi servicii comunale

Expirat
Asistent Director Departament Comercial  -  SC WILO ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles