Publicat 22 Mar 2006 | Reactualizat 19 Apr 2006 | Expiră 22 Apr 2006

asistent - Departamentul Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-experienta relevanta - min. 2 ani in domeniul financiar contabil
-studii economice (medii/superioare constituie avantaj),
- cunostinte de limba engleza, nivel mediu
- acuratete si exactitate in procesarea datelor,
- abilitati de comunicare si operare PC,
- spirit de echipa,
- capacitate de a acorda atentie detaliilor,
- flexibilitate la schimbare.

Descrierea jobului

- asigura facturarea serviciilor de curierat
- verifica centralizatoarele
- rezolva reclamatiile referitoare la facturile emise
- alte activitati de contabilitate primara
- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial motivant

CONCORDE COURIER, este o companie de prestari servicii curierat rapid, ce activeaza pe piata romaneasca din anul 2000 si care doreste sa extinda aria de acoperire a agentiilor din provincie, prin formarea unei echipe dinamice, de profesionist

Expirat
asistent - Departamentul Financiar  -  CONCORDE COURIER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles