Publicat 12 Feb 2008 | Reactualizat 02 Mar 2008 | Expiră 14 Mar 2008

Asistent Departament

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii finalizate (facultate);
- Experienta 2-3 ani ca Asistent Manager, in urmarirea de situatii si realizarea de rapoarte;
- Limba engleza obligatoriu, limba italiana reprezinta avantaj;
- Cunostinte operare PC nivel avansat;
- Capacitatea de a gestiona proiecte si de a analiza date;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Persoana organizata, riguroasa, atenta;

Descrierea jobului

- analiza documente;
- gestionare actiuni;
- realizare rapoarte;
- urmarire situatii;
- analiza si predare date catre alte departamente;
- coordonare actiuni de protocol pentru departament, etc.

JOBSgarden face parte dintr-un grup international care ofera servicii complete de recrutare si selectie, avand sedii in Budapesta, Belgrad, Munchen, Kiev, Viena si Bucuresti. Compania a fost fondata in anul 2001 avand ca obiect principal de activitate recrutarea si selectia specialistilor IT si Telecomunicatii, sub denumirea ITjobs. In 2005, pentru a tine pasul cu cerintele pietei, compania a dezvoltat o noua divizie, JOBSgarden, care are ca obiect de activitate recrutarea specialistilor din domeniile comercial, financiar, resurse umane, inginerie.
In acest moment JOBSgarden Romania, avand in spate o vasta experienta internationala, recruteaza profesionisti din mai multe domenii de activitate, pe toate nivelurile de experienta, de la pozitii de intrare pana la cele de top.

Expirat
Asistent Departament  -  JOBSgarden SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles