Publicat 01 Feb 2008 | Expiră 03 Mar 2008

ASISTENT DEPARTAMENT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Foarte bune cunostinte de limba engleza;

• Bune cunostinte de Micrososft Office;

• Foarte bune abilitati de comunicare si interactiune;

• Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

• Preia apelurile telefonice si mesajele

• Stabileste agenda si organizeaza intalnirile

• Gestioneaza corespondenta (prin fax, posta, e-mail)

• Realizeaza analize, rapoarte si prezentari, la cerere

Se ofera:

• Angajarea in cadrul unei prestigioase companii multinationale;

• Pachet salarial atractiv: salariu fix; bonuri de masa;

• Alte beneficii: telefon, asigurare medicala

Agentie de selectie si recrutare de personal, angajam pentru clientul nostru, o companie multinationala de prestigiu care ofera servicii de televiziune prin cablu, acces Internet şi telefonie prin cablu.

Expirat
ASISTENT DEPARTAMENT  -  Perform HR