Publicat 08 Jun 2007 | Expiră 09 Jul 2007

ASISTENT DEPARTAMENT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTELE POSTULUI:
Studii medii sau superioare;
Cunostinte de operare PC (MS Office);
Familiarizare cu utilizarea echipamentelor de birou (copiator, fax, imprimanta);
Bune cunostinte de limba engleza;

PROFIL COMPORTAMENTAL:
Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
Abilitati de comunicare telefonica;
Abilitati de lucru in echipa;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Preluarea si redistribuirea apelurilor telefonice in companie;
Asigurarea fluxului de documentele intre departamente;
Inregistrarea si arhivarea documentelor;
Activitati de protocol pentru intalnirile desfasurate in cadrul departamentului;

Euromedia este lider pe piata de publicitate stradala (outdoor) din Romania, avand o prezenta puternica in 60 de orase, pe litoral, in statiunile montane si pe cele mai importante drumuri nationale.
www.eum.ro

Expirat
ASISTENT DEPARTAMENT  -  EUROMEDIA GROUP SA