Asistent departament vanzari

TEAM TELECOM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 600 - 700 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare;
Minim 3 ani de experienta profesionala in dep.vanzari / achizitii;
Abilitati de comunicare
Adaptabil si flexibil
Implicare pentru rezolvarea problemelor intampinate la clienti
Atitudine pozitiva, dorinta de a invata
Simt al detaliului – precis si metodic
Abilitati excelente interpersonale si de comunicare
Capacitatea necesara pentru indeplinirea obligatiilor cu exactitate si la termenele stabilite
Cunoastinte de limba engleza, nivel mediu constituie avantaj;
Cunostinte operare Microsoft Office

Descrierea jobului

Introducerea de comenzi clienti in ERP companie;
Facturare si emitere certidicate de garantie;
Introducere facturi furnizori in ERP
Urmarirea incasarii facturilor scadente;
Intocmire AWB curieri; urmarire livrari;
O atitudine proactiva, identificarea problemelor si nevoilor clientilor,
Respectarea programului de lucru;

Beneficii
Salariu fix si bonuri de masa
Telefon mobil, laptop
Mediu de lucru placut, in cadrul unei companii care investeste in personal
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in vanzari / achizitii, intr-un domeniu in continua dezvoltare

TEAM TELECOM activeaza de 20 de ani in domeniul IT & Telecom - distributie echipamente si este Distribuitor Autorizat in Romani al mai multor branduri internationale: Corning Optical Communications / / Alcatel-Lucent Enterprise / Canovate / Planet Technologies / Velcro etc.

In portofoliul de produse al TEAM TELECOM sunt incluse:
Sisteme de cablare structurata, Solutii fibra optica - Cabluri fibra optica si solutii interconectare, Dulapuri de comunicatie 19”, Solutii Data Center,Centrale telefonice IP | TDM, Echipamente Networking, Sisteme profesionale pentru managementul cablurilor dar si echipamente conexe acestora. Pe langa gama variata de echipamente promovate, oferim o gama larga de servicii precum consultanta, design, testare/certificare, implementare retele si aplicatii telecom / IT&C.

Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos