Publicat 16 Iul 2008 | Reactualizat 14 Aug 2008 | Expiră 16 Aug 2008

asistent departament importuri / resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoana serioasa, muncitoare, dornica de a acumula experienta si de a promova, dedicata muncii.

Descrierea jobului

Postul oferit este de asistent departament importuri / resurse umane in cadrul unui grup de firme, cu domenii de activitate diverse (cresterea si comercializarea animalelor vii, comert, productie material lemnos, comercializare produse farmaceutice de uz veterinar etc).

Pentru acest post cautam persoane cu experienta de minim 6 luni pe postul de secretara / asistent manager sau in cadrul unuia din departamentele import / resurse umane, dinamice, constiincioase, care sa reprezinte compania in relatia cu partenerii acesteia si care vor avea urmatoarele sarcini:

- redactare corespondenta comerciala, adrese, oferte, cereri de oferta, contracte
- traduceri in si din limba engleza (in scris, dar si concomitente)
- primirea si redirectionarea telefoanelor, faxurilor si a mesajelor electronice
- gestionarea dosarelor de salariati

Cerinte OBLIGATORII ale postului sunt urmatoarele:
- Limba engleza, cel putin nivel mediu (preferabil nivel avansat)
- Cunostinte foarte bune operare PC (Word, Excel, Outlook, navigare internet)
- Capacitatea de a utiliza corespunzator aparatura din dotare (fax, xerox, PC, scanner etc)
- Disponibilitate program prelungit

Rugam insotiti CV-ul de scrisoarea de intentie
Numai persoanele selectionate in urma analizei scrisorii de intentie si a CV-ului vor fi contactate.

Oferim posibilitati reale de promovare in cadrul grupului de firme si conditii de salarizare deosebite, in functie atat de calitatea muncii, cat si de timpul de indeplinire a sarcinilor de servici.

Grup de societati cu un vast domeniu de activitate (productie/comert masa lemnoasa, comert cu cereale, produse farmaceutice de uz veterinar, carne de porc si pasare etc)

Expirat
asistent departament importuri / resurse umane  -  FARMASAN SRL