Gratis

Asistent Departament Contablitate Administrativ

construma design

Candidatul Ideal

Asistent Departament Contablitate Administrativ in Cluj-Napoca, Job birou.
  • Absolvent studii superioare/medii economice;
  • Cunostiinte PC, MS Office ( Word, Excel, Power Point);
  • Cunostiinte de limba engleza;
  • Dorinta de imbunatatire constanta a nivelului profesional;
  • Abilitati de comunicare si organizare, atitudine pro-activa;
  • Persoană flexibilă, cu bune abilități de comunicare și cu atitudine pozitivă;
  • Abilități de organizare, planificare și prioritizare a sarcinilor;
  • Capacitatea de a respecta termenele limită;
  • -Persoana dinamica, rezistenta la stres, in conditiile unor termene precise de raportare;
  • Abilitati de comunicare cu clientii si de lucru in echipa.

Descrierea jobului

  • Contabilitate primara-Winmentor
  • Activitati de secretariat Administrativ-Logistica -Protocol;
  • Evidenta resurse umane.

Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 700 euro net
  • Bonusuri de performante
  • Prime de Sarbatori
  • Decontare transport

CONSTRUMA DESIGN SRL - reprezentant al fabricilor DESSO si TARKETT va ofera:

  • Mochete de serie si personalizate pentru spatii publice
  • Dale de mocheta
  • Covoare- Pardoseli PVC omogene-heterogene, linoleum natural, LVT (luxury vinyl tiles)
  • Stergatoare profesionale de interior si exterior

Pentru mai multe detalii va invitam sa acesati site: http://www.construma.ro/

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024