Asistent Departament Comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare economice finalizate sau în curs de finalizare.
Experiența este un avantaj, dar nu este obligatorie.
Cunoștințe de Excel.
Cunostințe despre modul în care funcționează un program de contabilitate, adaptabilitatea de a-l învăța și folosi la un nivel ridicat.
Capacitate de a învața, atenție, perseverență.

Descrierea jobului

Asistentul departament comercial este o persoană cheie în companie.
Oferă suport pentru desfășurarea activității în bune condiții și conform legii.

Procesează facturile și documentele în WinMentor
Urmărește și procesează încasările și plățile
Întocmește zilnic registrele contabile
Înregistrează documentele contabile primite în firmă – facturi fiscale intrări marfă/servicii/materiale, bonuri fiscale, extrase bancare
Realizează documentele de ieșire – facturi fiscale, procese verbale, avize
Urmărirește facturile neîncasate și înștiințează clientii în legatură cu scadențele depășite
Verifică soldurile din Contabilitate cu cele ale clienților/furnizorilor
Ține evidența intrărilor și a ieșirilor
Face activitați de suport din departamentul comercial care au legătura cu contractele comerciale și relațiile cu autoritățile publice
Oferă suport pentru departamentul financiar extern

Alternative Advertising este o agenție de publicitate full-service și ne place să ne asigurăm că serviciile și produsele publicitare pe care le oferim clienților, îi ajută pe aceștia să îți atingă obiectivele de business. Facem reclame mari pe clădiri mari și materiale publicitare care ajută brandurile să se exprime în orice context.
Dorim să completăm echipa cu o persoană proactivă și atentă,care vrea să se dezvolte alături de noi.
Așteptăm CV-ul tău! Dacă vrei să vezi cu ce ne ocupăm intră la noi pe site: www.alternative-advertising.ro sau pe Facebook: https://www.facebook.com/AlternativeAdvertisingSolutions

​Pentru alte detalii puteți accesa nr. de tel. 0730 128 958 pe whatsapp.
Suntem o gașcă faină, vino alături de noi!

Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos