ASISTENT DEPARTAMENT COMERCIAL (ECONOMIST)

Lotus Center SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Am crescut si avem nevoie de ajutor! În departamentul comercial angajăm un asistent de preferință economist.

Dacă crezi că:
  • ești persoană integră, capabilă să gestionezi informații confidențiale;
  • ai capacitate de lucru în echipă si de învățare rapidă;
  • știi să îți planifici și organizezi în mod eficient activitatea;
  • cunoști bine limba engleză;
  • ai cunoștințe de operare Microsoft Office avansate.
  • Experiența pe o poziție similară constituie un avantaj.
și ai vrea să lucrezi la noi, te rog să ne scrii.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale principale vor fi:
  • Conceperea și urmărirea documentelor contractuale;
  • Colaborarea și comunicarea cu persoane fizice sau juridice din exteriorul organizației;
  • Asistarea procesului de închiriere spații comerciale;
  • Gestionarea și actualizarea bazelor de date.
Te așteptăm cu un CV alaturi de noi!
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022