Publicat 21 May 2008 | Reactualizat 20 Jun 2008 | Expiră 21 Jun 2008

Asistent Departament Achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare
• Cunostinte de limba franceza – nivel mediu
• Abilitati excelente in utilizarea calculatorului: Word, Excel, Power Point
• Spirit organizat, riguros, amabilitate
• Abilitati excelente de comunicare, prestanta profesionala

Descrierea jobului

• Asigura suportul administrativ
• Realizeaza activitati de asistenta, traduceri, tehnoredacteaza documente, triaza corespondenta, intocmeste situatii, prezentari la solicitarea superiorului ierarhic direct
• Participa la diverse proiecte

Se ofera:
• Pachet de beneficii motivant
• Formare profesionala
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere
• Mediu de lucru dinamic

 Daca intruniti criteriile de mai sus si doriti sa va alaturati unei echipe de profesionisti si unei companii multinationale de renume, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs pana la data de 23.06.2008.

Va rugam sa specificati pozitia pentru care aplicati.
Carrefour – Pentru o viata mai buna !

Expirat
Asistent Departament Achizitii  -  SC Carrefour Romania SA