Gratis

Asistent de vanzari Cluj Polus

dm drogerie markt

Candidatul Ideal

  • Amabilitate și orientare către client
  • Deschidere, profesionalism, punctualitate și perseverență
  • Dorința și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, în continuă schimbare
  • Abilități de comunicare și relaționare cu echipa și clienții
  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil, în ture și pentru deplasări
  • Experiența în domeniul retail constituie un avantaj
  • Pasiune pentru domeniile beauty, wellness, baby și uz casnic

Descrierea jobului

Alătură-te echipei dm!

Responsabilități
  • Oferirea de consultanță și asistență
  • Orientare spre munca în echipă
  • Aprovizionare marfă la raft conform standardelor dm
  • Gestionarea corespunzătoare a activității de la casa de marcat
  • Participarea la activitatea de inventar a magazinului
  • Susținerea bunei organizări a magazinului
Oferim
  • Munca într-o echipă dinamică
  • Dezvoltare profesională și personală
  • Un post sigur, într-o companie prezentă în mai multe țări europene
  • Program flexibil
  • Bonusuri din vânzări
  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicală privată și multe alte beneficii

dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14.000 de produse. Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele dm.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024