Gratis

ASISTENT VANZARI

HERMOSA OFFICE CENTER SRL
8 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti persoana de care prietenii spun ca te conectezi foarte repede cu oamenii, ca atunci cand intri intr-o incapere reusesti foarte repede sa te faci placuta, citesti anuntul potrivit.

Probabil iti vine natural cand te uiti la oameni sa zici ce se potriveste si ce nu din outfit-urile lor.

Probabil ca a vinde, face parte din normalul tau.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Vei consilia clientii, pentru alegerea produselor Hermosa potrivite, in raport cu dorintele lor. In sfarsit vei avea spatiu de “joaca” pentru pasiunea ta legat de fashion.
Vei incasa si vei face retur. E parte din procesul de servire a clientilor si noi suntem aici sa ii ajutam cu tot ce au nevoie.
Vei contribui la realizarea obiectivelor de vanzari si a indicatorilor de performanta.
Vei completa rapoartele periodice.
Vei participa la aranjarea produselor in magazine. Nu de alta, dar vrem sa ne bucuram de super-puterea ta de a face ordine strategic.
Vei lucra impreuna cu echipa la indeplinirea sarcinilor zilnice – receptie si retur produse, completare la raft, curatenie,etc. In sfarsit vei gasi o echipa unde sa iti fie drag sa lucrezi.

Beneficii:

Salariul este cuprins intre 500 - 800 EURO ( salariul variaza in functie de experienta candidatului si realizarile lunare).

* Pentru Bucuresti locatiile job-ului sunt in Mall-urile Sun Plaza si Parklake.

Noi suntem Hermosa, o echipă de 100 de profesioniști ce activează în domeniul de fashion feminin de mai bine de 28 de ani. Încântăm femei în fiecare an prin rețeaua de 10 magazine fizice, peste 100 de magazine partenere și un shop online.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024