Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 07 Mai 2019

Asistent de farmacie - Bucuresti

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa Perfect Care- Arta Farm cauta colegi noi in BUCURESTI pentru urmatoarele locatii:

  • Bulevardul Ferdinand
  • Bulevardul Dacia
  • Calea Mosilor
  • Soseaua Berceni
Candidatul ideal:

- Studii de specialitate finalizate;
- Experienta de minim un an pe o pozitie similara, constituie un avantaj;
- Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, relationare si adaptare;
- Atitudine proactiva, perseverenta si profesionalism;
- Respecta principiile de etica si deontologie profesionala;
- Cunostinte bune de Microsoft Office.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Elibereaza medicamente;
- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;
- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
- Participa la receptia cantitativa si calitativ valorica a medicamentelor din farmacie;
- Administreaza stocurile si urmarireste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;
- Tichete de masa;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes.

Perfect Care - o companie dinamica bazata pe calitate si valoare, care inoveaza si distribuie produse medicale pe piata romaneasca si internationala inca din anul 2012. Intotdeauna indeplinim reglementarile de conformitate si calitate aplicabile la nivel global. Valorificam si respectam angajatii nostri, partenerii nostri, furnizorii si clientii nostri dar si comunitatile in care actionam cu responsabilitate si integritate..

Valorile promovate de catre Perfect Care Distribution sunt: inovare, colaborare, integritate, seriozitatea si corectitudine - atribute care diferentiaza aceasta companie de incredere de restul pietei.

Expirat
Asistent de farmacie - Bucuresti  -  Perfect Care

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles