Asistent Coordonator Scoala

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajăm Asistent Coordonator pentru un sediu Logiscool.

Scopul postului:
Asistentul şcolii Logiscool oferă suport coordonatorului şcolii, părinților, copiilor și instructorilor.

Responsabilitățile postului:
- Supervizarea cursurilor semestriale și taberelor urbane;
- Menținerea legăturii cu elevi, părinti, instructori;
- Oferirea de informaţii despre cursurile Logiscool;
- Implicarea in evenimente din locatia scolii sau din afara acesteia;
- Menţinerea ordinii şi curăţeniei în spaţiul şcolii.

Descrierea jobului

Abilități:
- Abilităti de comunicare excelente și atitudine pozitivă;
- Abilităţi de lucru PC, Microsoft Office, Outlook, E-mail;
- Dorinţa de a-i ajuta pe ceilalţi (elevi, părinţi, instructori)

Criterii evaluare:
- Feedbackul părinţilor, cursanţilor şi instructorilor;
- Buna desfăşurare a programului și activităţii şcolii.

Programul de lucru este de luni pana vineri între orele 14:00 – 20:00 si include 2 zile de sâmbătă într-o lună, în intervalul 09:00 – 15:00. Compensarea zilei de sambata se face printr-o zi libera in saptamana urmatoare.
Data începerii: aprilie-mai 2022

Dacă consideri că esti o persoană careia ii place să se implice, cu dorinţa de a învăța, o fire ambiţioasă si proactivă si disponibil/ă pentru a lucra sâmbăta, atunci te aşteptăm în echipa Logiscool! Ne poti trimite CV-ul si pe adresa de email: smaranda.iordache@logiscool.com.

Școala Internațională de Cursuri de Programare și Robotică pentru copii și adolescenți, cu peste 130+ de locații în peste 21 țări, Europa și SUA.

Mai mult de 110.000 cursanți au avut ocazia până acum să parcurgă cursurile noastre săi să vadă că la Logiscool programarea este o activitate plăcută.

Prima școală Logiscool din România, Logiscool Bd. Turda, s-a deschis în februarie 2018, în zona Bulevardul Turda - Podul Grant. În prezent exista 70 de centre Logiscool în România, deschise în sistem de franciză.

Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022