ASISTENT CONTABILITATE

EUROBEST EXIM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu bune abilitati de comunicare, organizata, cu atitudine pozitiva, orientata catre rezultate si nu in ultimul rand cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Abilitati necesare:

Absolvent cu studii medii/superioare
Experienta in domeniu constituie avantaj
Cunostinte de operare Windows si MS Office;
Capacitate de a lucra atat individual cat si in echipa;
Capabil sa respecte termene limita;
Persoana analitica, calma cu abilitati de organizare si planificare;
Cunoasterea programului de gestiune WinMentor (avantaj).

Responsabilitati:

· Verifica si inregistreaza zilnic toate documentele (facturi vanzare,deconturi de cheltuieli, avize,chitante etc) in programul de contabilitate WinMentor si le arhiveaza in bune conditii;
· Asigura suport agentilor de vanzari pentru transmiterea corecta si la timp a documentelor;
· Participa la inventarierea lunara a marfurilor conform prevederilor legale;
· Participa la inventarierea anuala a patrimoniului societatii;

Oferta:

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa
- Bonus de performanta
- Posibilitati multiple de invatare si dezvoltare in cadrul companiei;
- Telefon din partea companiei
- Program de lucru : 8ore Luni-Vineri

Companie specializata in distributia de inghetata din anul 2000, cu crestere constanta a cifrei de afaceri si o echipa deosebita pe plan uman si profesional.
Publicat 28 sept. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos