Asistent Contabilitate-Gestiune (Junior Financial Advisor)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experiență în Microsoft Excel.

Atenție la detalii.

Abilități in lucrul cu cifrele.

Rigurozitate.

Implicare

Limba Engleză/Franceză

Descrierea jobului

Identificarea și analizarea diferențelor apărute între marfă recepționată, vândută si stocul rămas.

Determinarea cauzelor apariției acestor diferențe.

Sintetizarea diferențelor de stoc.

Beneficii financiare:

Salariu avantajos;

Benefit - platforma online pentru beneficii – tichete de masă, asigurări medicale, vouchere, reduceri magazine, activități sportive etc.

Beneficii non-financiare:

Training inițial și periodic, specific activității desfășurate;

Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;

Oportunitatea de a activa într-o companie internațională, cu sedii în 7 țări.

Alte Beneficii:

Zone de relaxare/repaos atent amenajate în sediu;

Posibilitatea de a participa la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR;

Free coffee and tea.

VEO Worldwide Services is a 16-year-old B2B service provider based in Europe. In 2006, when NOZ (the European leader in clearance) began to expand in Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more this amazing business of clearance and responsible economy. Therefore, we added our own dynamic culture and mentality to everything we encountered at NOZ. We are constantly looking for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (previous collections, products with short shelf life, canceled orders, etc.) and become efficient.

However, VEO strengthens its brand based on commitment, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022