Publicat 02 Jun 2008 | Expiră 03 Jul 2008

ASISTENT CONTABIL

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana care sa aiba:
* cunostinte avansate operare PC
* studii medii /superioare (nu neaparat de profit)
* atitudine proactiva si spirit analitic
* capacitatea de a lucra cu termene limita
* dorinta de formare profesionala
* disponibilitate pentru un angajament pe termen lung

si nu in ultimul rand
sa isi doreasca o cariera in domeniul financiar contabil

Descrierea jobului

Pentru inceput:
*operare calculator; inregistrare documente in soft specializat de contabilitate
* depunere declaratii
Beneficii:
- un mediu de lucru placut; o echipa tanara
- posibilitatea de a acumula cunostinte in domeniul financiar - contabil

Descrierea companiei

Societate membra CECCAR si CAFR

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENT CONTABIL  -  CONFIDENTIAL