Publicat 14 Apr 2008 | Reactualizat 13 Mai 2008 | Expiră 15 Mai 2008

Asistent contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte temeinice de contabilitate
- cunoasterea programul Wizcount reprezinta avantaj
-cunoasterea legislatiei contabile in vigoare
- Persoana ordonata, organizata, punctuala;
- Experienta anterioara obligatorie intr-un post similar

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- introducerea in programul WIZCOUNT a facturilor de vanzare, cumparare, a extraselor bancare
- intocmire registru jurnal+registru inventar

Beneficii
- Tichete de masa

NXDATA este singurul furnizor de servicii \"Carrier Neutral Data-Center\" de pe piata romneasca. Cu peste 100 de operatori prezenti n Data-Center-ul din Bucuresti, NXDATA ofera servicii de colocare pentru ntreprinderi, furnizori de internet si continut, operatori de telefonie fixa si mobila, furnizori de „hosting”, stocare si arhivare electronica, precum si pentru noii operatori de telecomunicatii.

Expirat
Asistent contabil  -  NX DATA S.R.L.