Publicat 11 Feb 2008 | Reactualizat 11 Mar 2008 | Expiră 13 Mar 2008

ASISTENT CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolventa studii superioare-profil economic;
-experienta pe o pozitie similara-6luni;
-excelente abilitati de operare PC/MS OFFICE (Excel- avansat);
-foarte bune cunostinte de limba engleza;
-experienta in operarea pe un soft de gestiune;
-persoana independenta orientata catre rezultat, organizata, creativa si cu initiativa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-raspunde de inregistrarea corecta. completa si la timp a fluxului de documente;
-intocmeste facturi, chitante, deconturi, ordine de plata, note de intrare receptie, bonuri de consum;
-urmareste modul de incasare a clientilor (respectarea termenelor de plata)

Beneficii:
-pachet salarial motivant;
-bonus anual in functie de realizari;
-transport asigurat;

Realm Industrial este o companie multinationala, cu sucursale in : Ungaria, Germania, Romania, China, fiind unul din principalii furnizori de produse electrice si de gradina de pe piata europeana.

Expirat
ASISTENT CONTABIL  -  Realm Industrial S.R.L.