Publicat 05 Feb 2008 | Expiră 07 Mar 2008

Asistent Contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare sau student an terminal contabilitate, finante banci;
- cunostinte operare WORD, EXCEL;
- cunoasterea unui program de contabilitate reprezinta un avantaj;
- persoana organizata, atenta la detalii.

Descrierea jobului

-tinerea evidentei contabile primare
-se informeaza permanent in legatura cu modificarile legislative care au legatura cu sarcinile de serviciu;
- inregistreaza in contabilitate documentele justificative conform legii contabilitatii;
- pregateste diverse situatii contabile;

Descrierea companiei

Infiintata in 1994.
Importator si distribuitor de placi ceramice, obiecte sanitare pentru finisaje de constructii si utilaje de constructii (statii de betoane, pompe de betoane etc) de la producatori renumiti din Spania, Turcia, China.

Expirat
Asistent Contabil  -  Intercont