Publicat 04 Feb 2008 | Reactualizat 04 Mar 2008 | Expiră 06 Mar 2008

Asistent contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare: contabilitate, finante banci;
- experienta de 1-2 ani in domeniul financiar - contabil - constituie avantaj;
- cunostinte operare WORD, EXCEL - nivel avansat;
- cunoasterea unui program de contabilitate - avantaj;
- cunostinte de limba engleza/spaniola - cel putin nivel mediu;
- persoana organizata, atenta la detalii.

Descrierea jobului

- inregistreaza in contabilitate documentele justificative conform legii contabilitatii;
- pregateste diverse situatii contabile;
- indosariaza documentele, dupa inregistrare, conform regulilor stabilite de seful direct;
- responsabilitati administrative;
- se informeaza permanent in legatura cu modificarile legislative care au legatura cu sarcinile de serviciu;

OFERTA:
- mediu de lucru profesionist
- salariu motivant

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

Expirat
Asistent contabil  -  Adecco Romania