Gratis

Asistent Comercial

Dr Gerard Romania

Candidatul Ideal

Cerinte:

- Studii minime,postliceale, de preferat studii superioare;
- Persoana organizata, comunicativa, pozitiva;
- Cunostinte medii contabilitate primara;
- Competente operare PC - nivel avansat, MS Office: excel (asistenta operare vlookup) word, power point, BI;
- Acuratete si exactitate in procesarea datelor;
- Cunostinte limba engleza minim nivel mediu ( scris si conversatie);
- Cunostinte avansate mod lucru ERP;

Descrierea jobului

- Introducerea si verificarea datelor operationale in sistemul informatic ERP;
- Colectarea comenzilor clientilor din sistemul de tip EDI ( Electronic Data Interchange );
- Prelucrarea comenzilor, emiterea documentelor fiscale aferente;
- Intocmirea avizelor de insotire marfa si a facturilor de vanzareI in sistem electronic), arhivarea documentelor,verificare informatica stoc ;
- Elaborarea de situatii si rapoarte solicitate de managementul companiei ( zilnice/saptamanale/lunare);
- Back office support pentru echipa de vanzari;

Beneficii:

- Salariu fix 3800 lei(net);
- Bonuri masa conform politicii companiei;
- Decont transport,lunar, RATB;
- Program de lucru flexibil in functie de volumul de munca;
- Posibilitate dezvoltarii carierei profesionale in cadrul unei companii multinationale dinamice;
- Cursuri de pregatire profesionala in concordanta cu politica companiei;

Dr Gerard Romania SRL este parte a Dr Gerard Grup Polonia, una dintre cele mai importante companii care activeaza pe piata biscuitilor, napolitanelor si crackers din Europa Centrala si de Est.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024