Gratis

Asistent comercial

SC FORMENS SRL

Candidatul Ideal

Daca sunteti o persoana organizata si precisa si doriti sa faceti parte din echipa noastra dedicata, va invitam sa aplicati pentru acest post. Suntem o echipa de tineri entuziasti si oferim oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

Descrierea jobului

FORMENS SRL angajeaza asistent commercial in cadrul departamentului Comercial, cerinta obligatorie fiind cunoasterea limbii engleze scris si vorbit. Persoanele interesate pot depune CV la adresa de mail

Responsabilitati:
- Procesarea comenzilor primite de la clienti, asigurandu-va ca acestea sunt preluate intr-un mod precis si prompt.
- Validarea comenzilor pentru a se asigura ca toate detaliile furnizate sunt corecte si complete/
- Monitorizarea stadiului comenzilor si actualizarea sistematica a clientilor in privinta progresului.

Formens este o companie producătoare de costume din Botoșani. Compania produce aproximativ 700.000 de costume pe an pentru 32 de țări, fiind pe locul unu în producatorii de costume din Euro­pa.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024