ASISTENT COMERCIAL

SC FORMENS SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilități de comunicare în limba engleză (scris, vorbit, citit), nivel minim B1;
Cunoștințe utilizare PC. În special pachetul Microsoft Office (Excel, Word, Access);
Atitudine pozitivă și deschisă către clienti si colegi;
Atitudine proactiva, dinamica și responsabilă;
Experiența în domeniu poate constitui un avantaj dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Menținerea relațiilor comerciale de colaborare continuă și comunicare eficientă cu clienții, atât prin email cât și telefonic;
Preluarea comenzilor și cerințelor clienților;
Interacţionarea cu diverse departamente pentru soluţionarea situaţiilor întâlnite.

Producătorul de costume bărbătești a pus Botoșaniul pe harta internațională. Cu un portofoliu de peste 300 de clienți externi cu renume în domeniul modei pentru bărbați (Lacoste, Calvin Klein, Boggi Milano, Hacket London, Eden Park Paris s.a.m.d.) fabrica din Botoșani operează după sisteme de lucru de cel mai înalt nivel, cu linii de producție echipate cu aparatură modernă, computerizată.
Publicat 28 iun. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos