Publicat 27 Sep 2019 | Expiră 28 Oct 2019

ASISTENT COMERCIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-dornic de a invata lucruri noi
-organizat
-orientare catre gasire de solutii
-vorbit si scris limba romana si maghiara
-abilitati de comunicare
-operara PC la nivel mediu
-cunostinte in domeniul de contabilitate constituie un avantaj
-este important sa isi stabileasca prioritatile printr-o buna auto-organizare

Descrierea jobului

-intretinere relatii cu parteneri de colaborare
-pregatirea contractelor si ofertelor
-rezolvarea operativa a problemelor administrative
-capacitatea de a se concentra pe realizare mai multori sarcini in acelasi timp
-redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
-preluarea ,inregistrarea,distribuirea catre compartimentul implicat,indosariere si arhivarea corespondentei (posta,email,fax) si a mesajelor primite din partea clientilor
-asigurarea tramsmiteri documentelor prin posta, fax, email.

Interbro Farm este o firma activa in domeniul industria alimentara.
Echipa este format din tineri dinamici si prietenos care au construit un parteneriat corect si durabil cu clientii lor,cu o experienta de 12 ani in vanzari. Interbro Farm este centrat pe client si pe dezvoltarea profesionala a angajatilor.Am creat un mediu de lucru placut intr-o companie sanatoasa din punct de vedere financiar care isi respecta clientii si angajatii.

Expirat
ASISTENT COMERCIAL  -  SC INTERBRO FARM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles