Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Asistent comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clientul nostru este un important producator, specilizat in confectionarea de produse pentru centralele de telefonie si date din HUNEDOARA.
Se accepta RELOCARE!

Cerinte necesare ocuparii postului:
- Studii medii/ superioare (de preferat tehnice);
- Experienta de 3-5 ani pe un post similar;
- Experienta in vanzari;
- Cunostinte de analiza statistici si cifre;
- Limba engleza este o necesitate, limba franceza este un avantaj;
- Bune cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
- Disponibilitate la deplasari in strainatate pentru training.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- Urmareste comenzile de la primirea lor pana la livrarea produselor finite;
- Aplica conditiile negociate in cadrul politicii comerciale specifice/client;
- Dezvolta introducerea produselor;
- Ofera spre validare comenzile clientilor directiunii inainte de a le trata;
- Urmareste regularizarea comenzilor;
- Pregateste si transmite rapoartele cerute;
- Promovarea produselor in diferite saloane de prezentare din strainatate.

Se ofera:
- Salarizare motivanta;
- Tichete de masa de 15 Ron/zi lucratoare;
- Transport decontat;
- Program de lucru: Luni-Vineri, 07:30 – 16:30;
- Training in straintate;
- Cazare asigurata pentru persoanele dornice de relocare.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Expirat
Asistent comercial  -  SC Public Euroconsulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles