Publicat 14 Oct 2020 | Reactualizat 13 Nov 2020 | Expiră 14 Nov 2020

Asistent comercial sedentar Bucuresti - sos. Odaii nr.173 A

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare incheiate
  • Experienta in domeniul comercial/vanzari, experienta in anvelope contituie un plus, dar nu este obliagatorie
  • Notiuni de contabilitate primare
  • Cunostinte de operare PC: Word, Excel
  • Dinamic, rezistent la stres
  • Atent la detalii, orientat spre rezultat si catre clienti

Descrierea jobului

  • Asigura interfata cu clientul, intampinarea acestora in sucursala
  • Se ocupa de gestionarea administrativa a sucursalei
  • Facturarea produselor si serviciilor catre clienti
  • Intocmeste rapoarte lunare de vanzari zilnice, saptamanale sau lunare cu specific
  • Realizeaza oferte catre clienti
  • Arhiveaza documentele interne, asigura corespondenta pucntului de lucru
  • Mentine relatia cu banca
Salariul si pachetul salarial se discuta la interviu

Fondata in 1991, parte a Grupului Michelin, Euromaster ofera solutii de intretinere a anvelopelor si a autovehiculelor pentru clientii din intreaga Europa.
Euromaster este lider pe piata europeana cu peste 11 000 de angajati, 2300 centre de servicii si 2800 de unitati mobile in 17 tari: Austria, Republica Ceha, Danemarca, Finlanda,Franta, Germania, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Romania, Spania, Suedia, Elvetia, Turcia, Marea Britanie.
Euromaster ofera o gama larga de servicii pentru toate tipurile de vehicule:
- pneuri premium si intermediare, montarea anvelopelor, alinierea rotilor etc.
Astăzi, suntem rețeaua lider pe piata de anvelope și mentenanță autovehicule, atât pentru clienții retail, cât și pentru clienții business. Ne-am construit reputația pe satisfacția dumneavoastră și vom continua să facem acest lucru. Avem grijă de mobilitatea rutiera oriunde și oricând.
Atenţia pe care fiecare dintre noi o acordăm nevoilor şi aşteptărilor clienţilor este fundamentală pentru dezvoltarea şi păstrarea satisfacției şi încrederii acestora.
Din acest motiv, Euromaster implementează în fiecare ţară în care activează o politică privind calitatea care vizează următoarele:
Siguranţa şi mobilitatea clienţilor noştri
Durabilitatea şi progresul societății noastreAceastă politică se bazează pe cele 3 valori ale Euromaster:
Expertiză:
Diagnosticarea vehiculului
Acordarea de sfaturi personalizate clienţilor
Executarea lucrărilor: „bine de la prima încercare”Corectitudine:
Recomandarea lucrărilor pe baza unei diagnosticări cinstite şi argumentate
Transparenţa în ceea ce priveşte lucrările realizate şi tarifarea acestoraAtenţia acordată clienţilor:
Mediu curat, sigur şi confortabil
Angajament şi personalizare

Expirat
Asistent comercial sedentar Bucuresti - sos. Odaii nr.173 A  -  Euromaster Tyres & Services Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles