ASISTENT COMERCIAL - BIROU PUNCT DE LUCRU CLUJ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- obligatoriu studii superioare;
- cunostinte contabilitate primara si operare PC;
- cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- persoana onesta, corecta, ordonata, cu abilitati administrative;
- capabila sa asimileze cunostinte noi;
- experienta anterioara este binevenita, dar nu obligatorie.

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor de la clienti;
- realizarea procesului de facturare catre clienti;
- urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti;
- urmarirea stocurilor.

Cu o prezenţă de peste 20 de ani pe piaţa consumabilelor tipografice firma GRUP TICO ROMANIA importă şi comercializează prin filialele sale din ALBA IULIA, BRAŞOV, BUCUREŞTI, CLUJ-NAPOCA, IAŞI şi TIMIŞOARA, cea mai variată gamă de materii prime pentru tipografii, provenite de la firme prestigioase.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos