Publicat 20 Nov 2020 | Reactualizat 18 Dec 2020 | Expiră 21 Dec 2020

Asistent achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vom aprecia daca:

- ai cunostinte de operare PC – pachet Microsoft Office;
- cunosti limba engleza la nivel mediu, cunoasterea limbii germane constituie avantaj;
- ai disponibilitate la program flexibil;
- esti un bun organizator;
- ai capacitatea de a lucra in echipa;
- ai capacitatea de a rezolva sarcini multiple si de a respecta termene limita;
- esti ordonat, atent la detalii si orientat spre solutii;
- ai permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

- utilizeaza si opereaza in sistemul intern ERP;
- elaboreaza analize comparative asupra ofertelor;
- redacteaza documentele specifice departamentului;
- gestioneaza nivelul stocurilor;
- mentine relatia cu furnizorii;
- realizeaza evaluari;
- intocmeste diverse rapoarte care ii sunt solicitate.

Ce iti oferim:

- pachet salarial corect si competitiv;
- mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe tinere si dinamince;
- formare profesionala initiala si continua.

Sauter Turning Process SRL, este sucursala din Romania a companiei Sauter Drehteile GmbH, o companie de succes din regiunea germana Schwabische Alb. Sauter GmbH are doua sucursale in Germania situate in Wehingen, respectiv Aldingen si este una dintre cele mai importante companii high-tech in domeniul proceselor de strunjire si frezare, cu un numeros parc de utilaje moderne. Activitatea firmei a inceput in 1942, ca societate familiala, ajungand azi la un numar de 250 angajati si ocupand un loc important in randul furnizorilor pentru industria auto. Cu o productie de peste un milion piese pe zi si o experienta de zeci de ani, Sauter GmbH este una dintre cele mai importante companii din regiunea Schwabische Alb si un important partener de afaceri al industriei automobilistice. Prin deschiderea sucursalei de la Dej, Sauter GmbH urmareste consolidarea pe termen lung a marcii Sauter, a strategiei bazata pe dezvoltare si imbunatatire continua, deschiderea de noi piete. Sub numele de Sauter Turning Process SRL, compania produce la Dej piese strunjite/frezate de inalta precizie pentru industria auto.

Expirat
Asistent achizitii  -  SAUTER TURNING PROCESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles