Publicat 22 Apr 2019 | Expiră 23 Mai 2019

Asistent achizitii publice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce ne-am dori de la tine?
- sa iti placa domeniul achizitiilor publice
- sa fii dornic/a sa inveti zi de zi informatii noi (domeniul este puternic legiferat si, fara un studiu continuu nu ai putea performa)
- sa iti placa sa oferi suport
- sa relationezi cu usurinta cu ceilalti colegi
- sa fii o persoana proactiva, energica, descurcareata, vesela si … adaptabila
- sa ai studiile finalizate pentru a face fata unui program full-time (luni-vineri, 08:00 – 16:30)
- sa mai fi cochetat cu domeniul achizitiilor publice, si sa ai un minim bagaj de cunostinte

Descrierea jobului

Care ar fi rolul tau?
- sa introduci in CRM contractele noi de consultanta & solicitarile clientilor
- sa intocmesti Rapoarte de activitate lunare pentru clienti, in baza informatiilor primite din partea echipei
- sa mentii legatura cu clientii companiei (telefonic) in vederea solicitarii sau oferirii de informatii
- sa relationezi cu colegii de echipa precum si cu alte departamente

Ce ai avea de castigat de la acest job?
- ai deprinde limbajul specific domeniului achizitiilor publice & legislatia specifica
- ai invata in timp sa lucrezi in SEAP (SICAP) – platforma electronica a achizitiilor publice
- ai avea acces la training-uri/ cursuri de calificare in domeniul AP (gratuite)
- ai avea alaturi o echipa de colegi experimentati de la care poti invata
- ai deprinde abilitati precum – lucrul in echipa, multitasking, relationare cu clientul
- nu ezita sa ne cauti in social media sau pe site-ul nostru

Hai sa ne cunoastem!

We started our business by responding to our clients’ needs in their effort to meet legislation requirements. Although, our core business offered from the beginning training & consultancy services on public acquisitions, over time we extended our support towards these public institutions by delivering management consultancy. We gathered the expertise, the enthusiasm and the dedication of our teams with one purpose – proving respect for our clients and community. Consider us your reliable partner and join us in our goal of ensuring the alignment to Romanian and European legislation!

Expirat
Asistent achizitii publice  -  Harrison Consulting & Management

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles